مسوول کمیسیون پژوهش و دبیر اجرایی این جشنواره گفت: در این جشنواره دستاوردهای مخترعین و پژوهشگران منطقه ترشیز که از شهرستان های کاشمر ، خلیل آباد و بردسکن هستند به نمایش گذاشته شده است.
حجه الاسلام خزاعی: این نمایشگاه در سه بخش دانش آموزشی، پژوهشی و اختراعات و نوآوری ها که مربوط به آخرین دستاوردهای مخترعات و پژوهشگران شهرستان های کاشمر، خلیل آباد و بردسکن است.
وی با بیان اینکه ۱۶۲ اثر تاکنون در این جشنواره شرکت کرده اند ، اظهارداشت: امیدواریم توانسته باشیم رقابت سالمی در بین مخترعین و صاحبان ایده و نوآوری ایجاد کنیم.
این مقام مسوول ادامه داد: در راستای تجاری سازی اختراعات و ایده های مخترعات شهرستان ، هدف ما این است که اختراعات را به بازارهای داخلی و خارجی معرفی کنیم و بتوانیم حمایت مالی خوبی از این افراد داشته باشیم.
خزاعی ضمن تشکر از مرکز نوآوری ؛وماکزپژوهشی آموزش وپرورش ، گفت: در برپایی این نمایشگاه کمک و حمایت زیادی به ما کردن که نگاه ما اشتغال و کارآفرینی برای تحصیل کردگان دانشگاهی است.
وی یادآورشد: اختتامیه این مراسم در روز پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه ساعت ۱۱:۳۰ ظهر ، باحضور دکتر اختراعی رییس انجمن تحقیق و توسعه استان برگزار خواهد شد و از اثرات برتر تقدیر می شود.
مسوول کمیسیون پژوهش شورای شهر برگزاری این جشنواره گفت: ساعت بازدید از نمایشگاه از ساعت ۸صبح تا ۹ شب در محل تالار مهراد واقع در خیابان قایم است
گفتنی است: افتتاح و بازدید این جشنواره باحضور نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ، امام جمعه کاشمر و جمعی از مسوولان اجرایی این شهرستان در محل سالن مهراد کاشمر برگزارشد.
خزاعی-شورا-۲۵۰x170

دیدگاه تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *