ad

حجت الاسلام و المسلمین میثم خزاعی عضو شورای اسلامی شهر کاشمر در گفتگو با کاشمربصیر حماسه نهم دی ماه را سالروز تبلور بصیرت ملت ایران در برابر فتنه سال ۸۸ عنوان کرد و گفت: این روز مانند روز ۱۵ خرداد ۴۲ شاخص پیوند امت با ولایت است و به زیبایی هر چه تمام، پیوند ناگسستنی آرمان های امام حسین(ع) و جمهوری اسلامی ایران را به جهان استکبار و نوکران مزدور آن نشان داد.
وی افزود: روز ۹ دی در تاریخ انقلاب اسلامی به روز تجلی بصیرت و ولایتمداری ملت در برابر فتنه ۸۸ تبدیل و مشهور به یوم ا… شد و برای همیشه تاریخ ماندگار گردید.
مسئول کمیسیون پژوهش شورای شهر کاشمر ادامه داد: حماسه ۹ دی ۸۸ از جمله الطاف الهی است که بصیرت را به بستر نظام اسلامی گسترانید و به برادران خودی و دشمنان پوشالی نظام فهماند که چگونه اراده الهی در کالبد زمان محقق می گردد.
خزاعی با اشاره به شعارهای مردمی درحماسه ۹ دی ۸۸ اظهار داشت: واقعه ۹ دی و حضور مردم در صحنه مقابله با فتنه گران و فتنه انگیزان در حققیت مبین «کوثر» و «ابتر» در زمانه ما بود به گونه ای که ملت ایران شعار می دادند «امام خامنه ای کوثر است، دشمن او ابتر است».
وی با تأکید بر اثبات ولایتمداری ملت ایران در ۹ دی گفت: فتنه گران باید بدانند اگر دوباره به فکر دسیسه و آشوبی باشند مردم ایران مستحکمتر از گذشته با لبیک به مقتدای خود به میدان خواهند آمد و همچون سال ۸۸ خواب آشفته آنان را نقش بر آب خواهند کرد.
این عضو شورای شهر کاشمر افزود: صاحبان اصلی انقلاب و توده های میلیونی مردم با هوشمندی و بصیرت هنگامی که مشاهده کردند دشمنان نظام و انقلاب طرح براندازی نظام اسلامی را طراحی کرده اند به صحنه آمدند و ثابت کردند که در شرایط سخت همیشه پشتیبان نظام و انقلاب خود هستند.
خزاعی ادامه داد: در واقع ۹ دی عکس العمل ملت در برابر فتنه ۸۸ بود و این عکس العمل ناشی از دیدبانی و پیگیری ملت و وفاداری آن ها نسبت به آرمان های امام و شهدا می باشد.
وی خاطرنشان کرد: فتنه گران به دنبال فروپاشی هویت و ایجاد اختلاف و دو دستگی بین صفوف ملت بودند بنابراین همه جریان های سیاسی باید فتنه را محکوم کنند و از طرفی همه باید به صحنه بیایند و سالروز حماسه نهم دی را گرامی بدارند چرا که اگر افراد با سلایق گوناگون سیاسی به نظام اسلامی وفادار هستند باید بدانند که امروزه یکی از شاخصه های حضور انقلابی، محکومیت فتنه است که در این زمینه همه باید روشنگری کنند.
این عضو شورای شهر کاشمر با تأکید بر لزوم هوشیاری خواص جامعه اظهار داشت: مقام معظم رهبری در دیدار بسیجیان استان خراسان شمالی در مهرماه سال ۹۱ تصریح فرمودند که اصلی ترین عامل برافروختن آتش فتنه، ایجاد شبهه و مطرح کردن صحبت های دو پهلو توسط خواص بی بصیرت و همچنین سکوت برخی خواص در این زمینه بود.
خزاعی تصریح کرد: عامل دیگر فتنه، فعالیت شبانه روزی و وسیع استکبار جهانی در فضای مجازی مانند توئیتر، فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی و ماهواره ای بود که در خدمت جنگ با نظام مقدس جمهوری اسلامی گماشته شده بودند ولی با درایت و بینش عمیق امام خامنه ای نظام اسلامی از شر فتنه گران نجات پیدا کرد.
وی صحبت های خود را با این اشعار به پایان برد که: صد خاطره از شور رشادت داریم/ از قافله عشق حکایت داریم/ روز ۹دی جهانیان فهمیدند/ نسبت به امام خویش غیرت داریم/ آتش زدن پرچم ارباب حسین(ع)/ داغی است که تا روز قیامت داریم/ جمهوری زهرایی ما پابرجاست/ وقتی که به دل نور بصیرت داریم.
انتهای پیام/} else {

دیدگاه تان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *